SŁOWIŃSKI PARK NARODOWY

Jest jednym z dwóch parków nadmorskich w Polsce. Największym ewenementem przyrodniczym Słowińskiego Parku Narodowego i unikalną atrakcją turystyczną są Wydmy Ruchome położone między jeziorem Łebsko, a morzem.

PARK DINOZAURÓW

Wizyta w Parku to niesamowita podróż w przeszłość, aż do epoki kredy. Tylko w Łebskim Parku Dinozaurów na 20ha spotkasz trójwymiarowe gady naturalnej wielkości na trasie pełnej przygód i niezapomnianych widoków. Na terenie parku w Nowęcinie znajdują się również inne atrakcje np: zjeżdżalnie wodne, mini golf i kino 7D.

LABIRYNT PARK

Lubisz wyzwania? Spróbuj znaleźć właściwą drogę w największym naturalnym Labiryncie w Polsce! Zdobywajcie Bazy i odkrywajcie kolejne atrakcje. Sprawdźcie swoją orientację w terenie o powierzchni 5000M2 i spróbujcie zdobyć jak najlepszy wynik! Atrakcja mieści się przy ul. Wspólnej.

POWER PARK

Jest to wyjątkowy park rozrywki, w którym na obszarze 2 ha przygotowano dla Państwa wiele atrakcji: 3 Tory Gokartowe, Park Linowy z 6 trasami, Skok Wahadłowy, Ściankę Wspinaczkową, pole do gry w Paintball, Tor Off-Road, Tor Quadowy dla dzieci, Plac Zabaw dla najmłodszych oraz Strzelnicę. Park mieści się na końcu ul. Nadmorskiej.

SEA PARK SARBSK

Jest to pierwszy park związany z tematyką mórz i oceanów, oraz historią i kulturą Pomorza w Polsce. To jedyny tego typu park gdzie możemy zobaczyć pływające w basenach foki szare i kokitki południowoamerykańskie. W parku zobaczycie 3 rodzaje wodnych show na żywo z fokami. Sea Park w Sarbsku to aż 5 ha powierzchni do zabawy.

DISCOVERY PARK

To miejsce stworzone dla dzieci. Atrakcje usytuowane są bardzo blisko plaży głównej, w otoczeniu zieleni. W parku znajdują się między innymi: “Wakacyjna Szkoła Nauki Jazdy”, trampoliny – “Eurobungee”, samochodziki – “Bumper Cars” oraz ogromna zjeżdżalnia – “Górski Ślizg”.

ADVENTURE GOLF PARK

Adventure Golf Park, to miejsce zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych. Zabierz ze sobą przyjaciół, rodzinę oraz dzieci i rozpocznij ekscytującą przygodę z minigolfem na zróżnicowanych torach, pełnych przeszkód i niespodzianek. Atrakcja mieści się w centrum Łeby.

ILLUZEUM

illuzeum to ciekawa wystawa interaktywna związana z iluzją, optyką, złudzeniami optycznymi i doświadczeniami na żywo w centrum. Ponad 100 eksponatów przy których można się bawić i uczyć. Muzeum iluzji, nie tylko dla dzieci.

ŁEBSKIE KLOCKI

Łebskie Klocki to interaktywna wystawa z klocków LEGO® łącząca w sobie elementy zabawy i edukacji. Na wystawie będzie można podziwiać imponujące budowle i eksponaty. Ta atrakcja z pewnością zachwyci każdego entuzjastę klocków lego! Atrakcja mieści się w parku Discovery.

PARK LINOWY

Park Linowy ALFA jest atrakcją dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W parku tym do dyspozycji znajdują się 4 trasy o różnych stopniach trudności. Park jest oddalony od Villi o 1,5 km.

FARMA ALEXA

Rodzinna Farma Zabawy na skraju lasu z zabawami w świecie Królika Alexa. Na odwiedzających czeka między innymi: Traktorkowo – przejażdżka akumulatorowymi traktorami dla dzieci, pole do mini golfa, labirynt w kukurydzy oraz kilka ciekawych konstrukcji. Farma mieści się w Charbrowie.

REJS ŁODZIĄ MOTOROWĄ

Ekstremalny rejs łodzią motorową Tsunami z czterema silnikami spalinowymi każdy o mocy 400 KM po Bałtyku i kanale portowym. Adrenalina, wysoka prędkość i niezapomniane wrażenia gwarantowane! Łódki cumują w kanale portowym.

SPŁYW KAJAKOWY

To świetna zabawa na świeżym powietrzu. Do wyboru jest kilka wariantów spływów jeden z nich to trasa: Stilo – Chełst – j.Sarbsko – Łeba – 14 km. Piękne widoki i bliskość natury sprawia, że taka wyprawa na pewno zapadnie w pamięć.

WINDSURFING

Jeśli lubisz wiatr we włosach, naturę i pływanie na desce to również w Łebie znajdziesz coś dla siebie! Na brzegu Jeziora Sarbsko w Nowęcinie usytuowana jest wypożyczalnia sprzętu do windsurfingu.

ROWERY WODNE, KAJAKI I ŁÓDKI

Jeśli lubisz sam decydować w którą stronę chcesz popłynąć i cenisz sobie spokojne wody jeziora to polecamy skorzystanie z oferty wypożyczalni sprzętu wodnego. Wypożyczalnia znajduje się na brzegu jeziora Sarbsko w Nowęcinie.

STAJNIA SENNY

Gościom oferuje masę atrakcji: prowadzenie nauki jazdy konnej, doskonalenie umiejętności jeździeckich, przejażdżki bryczką po okolicy, galopy brzegiem morza oraz rajdy turystyczne do Słowińskiego Parku Narodowego, kuligi z ogniskiem i imprezy plenerowe. Stajnia mieści się w Nowęcinie.

Facebookinstagram