Recepcja Czynna w godzinach 8.00 – 11.00 i 15.00 – 19.00.
WiFiDarmowa sieć bezprzewodowa, dostępna w całym obiekcie.
Przechowalnia bagażu Dostępna nieodpłatnie.
ParkingNaszym gościom udostępniamy płatny, ogrodzony, niestrzeżony parking położony ok. 30 m. od obiektu (konieczna jest rezerwacja). Opłata wynosi 25 zł za dobę. Miejsce parkingowe jest dostępne po zameldowaniu od godziny 15.00, a w dniu wyjazdu do godz 11.00 (prosimy o zwrot karty parkingowej).
Dla gości, którzy nie posiadają rezerwacji miejsca parkingowego istnieje możliwość zaparkowania samochodu nieopodal w Miejskiej Strefie Parkowania. Cena za dobę w terminie od 15.06 do 15.09 wynosi 20 zł, a w pozostałych terminach bezpłatnie.
DzieciMile widziane dzieci w każdym wieku.
Dzieci do lat 3 bezpłatnie na łóżku z rodzicami (przy 2 pełnopłatnych osobach). Łóżeczko dziecięce z pościelą dostępne jest na życzenie gości. Opłata jednorazowa w cenie 30 zł za pobyt.
Aczkolwiek, nie do każdego pokoju istnieje możliwość wstawienia łóżeczka (prosimy o wcześniejszy kontakt z obiektem).
Istnieje możliwość nieodpłatnego wypożyczenia wanienki lub nocnika. Dla dzieci oferujemy kącik zabaw w jadalni oraz mini plac zabaw na zewnątrz budynku.
ZwierzętaAkceptujemy pupili naszych gości. Opłata za zwierzę do 5 kg wynosi 30 zł za dobę, a powyżej 5 kg wynosi 40 zł za dobę.
Usługa sprzątaniaUsługa dostępna bezpłatnie co drugi dzień w trakcie pobytu (obejmuje wyniesienie śmieci, odkurzenie podłogi oraz wymianę ręczników pozostawionych na podłodze).
Aneksy kuchenneAneksy w budynku głównym usytuowane są na każdym piętrze. Wyposażone są w płytę indukcyjną, kuchenkę mikrofalową, toster, zlewozmywak, czajnik oraz garnki i zastawę stołową.
W budynku bocznym aneks kuchenny usytuowany jest na parterze i wyposażony jest w kuchenkę mikrofalową, toster, zlewozmywak oraz zastawę stołową.
Kawa i herbataDostępne nieodpłatnie w aneksach kuchennych.
NapojeDostępne za dodatkową opłatą w minibarku w jadalni.
Parawany plażoweDostępne nieodpłatnie w recepcji.
Ręczniki plażoweDostępne nieodpłatnie w recepcji.
Żelazko i deska do prasowaniaDostępne nieodpłatnie w recepcji.
Usługa prania z suszeniemDostępna za dodatkową opłatą : 50 zł za 1 wsad.
RoweryDostępne za dodatkową opłatą (konieczna rezerwacja), cennik dostępny w recepcji.
Transfer lotniskowyProsimy o kontakt z obiektem.

Facebookinstagram