KANAŁ PORTOWY

Kanał portowy znajduje się zaledwie 90 m od Villi Nautica. To właśnie z tego miejsca odpływają statki pasażerskie, kutry rybackie i łodzie motorowe. Wzdłuż kanału usytuowane są świetnie restauracje oraz kawiarnie.

DEPTAK

Deptak wraz z Aleją Prezydentów ciągnie się wzdłuż ulicy Kościuszki. Jest to jedno z ulubionych miejsc spacerowych mieszkańców miasta i wypoczywających tu turystów. Przy deptaku znajdziemy sklepy, restauracje i różne usługi.

PLAŻA GŁÓWNA

Plaża Główna to najpopularniejsza plaża w Łebie. Szeroka, przestronna z pięknym, drobnym, białym piaskiem i łagodnie nachylonym brzegiem. W sezonie letnim nadzorowana przez ratowników. Znajdziesz na niej liczne bary i atrakcje.

PROMENADA, WEJŚCIE DO PORTU

Na wieczorny spacer z przepięknym zachodem słońca polecamy udać się na promenadę wzdłuż kanału portowego prowadzącą do portowego wejścia. Promenada jest oświetlona i wychodzi 150 m w głąb morza.

PLAC ZABAW

Jeśli masz dzieci, które potrzebują zabawy, nie masz dużo czasu i nie chcesz oddalać się bardzo od Villi to polecamy udać się na miejski plac zabaw oddalony od naszego obiektu o 100 m. Plac zabaw jest ogrodzony i nowoczesny.

ŁABĘDZI STAW

Idealne miejsce na popołudniowy spacer. Staw znajduje się w dużym zalesionym parku na ścieżce prowadzącej do głównej plaży i można przejść nad nim drewnianą kładką.

Facebookinstagram